Şırnak Haber

   

Anasayfa   I   İletişim   I   Şikayet Dilek   I   Açılış sayfası yap   I    Sık kullanılanlara ekle  

   

 Neuss’tan Cizîr’e 90 aile    "KAN AĞLIYORKEN ŞEHR-İ ŞIRNAK....!!!''    Çözüm için alınacak her kararın arkasında dururuz    KCK, Operasyonlar devem ederse SAVAŞ Türkiye'ye yayılır..    Operasyon bitti savaş mı başlıyor?    ABD, askerlerimiz Kürdistan'da savaşarak ölüyor    Erdoğan: Türk,bir kavmi değil tüm Müslümanları ifade eder !  

 
   
 
        Güneydoğu
        Türkiye
        Dünya
        Politika
        Ekonomi
        Eğitim
        Spor
        Sağlık
        Bilim Teknoloji

 

 

        Çok Okunalar

  "KAN AĞLIYORKEN ŞEHR-İ ŞIRNAK....!!!''

  Operasyon bitti savaş mı başlıyor?

  KCK, Operasyonlar devem ederse SAVAŞ Türkiye'ye yayılır..

  ABD, askerlerimiz Kürdistan'da savaşarak ölüyor

  Erdoğan: Türk,bir kavmi değil tüm Müslümanları ifade eder !

 

 

Nice Yıllara Altın Palmiye

 

29.12.2010

Şırnak'ın Silopi ilçesinde bir fabrika gibi istihdam sağlayan Özel Altın Palmiye Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi, 4. kuruluş yıl dönümünü Silopi’nin bir diğer yıldızı Grand otelinde görülmeye değer bir coşkuyla kutladı. Silopi Grand Otel'de düzenlenen yıldönümü kutlamasına bir çok kurumun yöneticileri altın palmiye rehabilitasyon merkezi personeli ile çok sayıda öğrenci velisi ve vatandaşlar katıldı. 250 ye yakın öğrencisi ile Silopi’nin kanayan yarası olan “bizim özürlü tarafımız olan çocuklarımızın” topluma kazandırılması gibi insanı bir hizmetin yanında çoğunluğu Silopili...

 

 

Nice Yıllara Altın Palmiye

 

 

Şırnak'ın Silopi ilçesinde bir fabrika gibi istihdam sağlayan Özel Altın Palmiye Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi, 4. kuruluş yıl dönümünü Silopi’nin bir diğer yıldızı Grand otelinde görülmeye değer bir coşkuyla kutladı.

 

 

Silopi Grand Otel'de düzenlenen yıldönümü kutlamasına bir çok kurumun yöneticileri altın palmiye rehabilitasyon merkezi personeli ile çok sayıda öğrenci velisi ve vatandaşlar katıldı.

 250 ye yakın öğrencisi ile Silopi’nin kanayan yarası olan “bizim özürlü tarafımız olan çocuklarımızın” topluma kazandırılması gibi insanı bir hizmetin yanında çoğunluğu Silopili olan öğretmenleri ve 3 servis aracı ile toplam 60 dan fazla insana iş istihdamı sağlayan altın palmiye eğitim ve rehabilitasyon merkezi, aynı zaman bölgede eşi benzeri nadir görülen bir örnek okul mahiyetini taşımakta.

 

 

      4. yılını kutlayan örnek okul, unutulmayacak bir geceyle çalışanlarına ayrı bir enerji kazandırmanın yanında, yine buralardan milyarlarca para kazanıp yatırımlarını dışarıya aktaran Şırnaklı Silopili iş adamlarına da işte yatırım böyle yapılır der gibi  takdir toplamaktalar.

   4. kutlama yılı Gecesine katılan misafirler, Şırnak’ın bir değerleri olan sanatçılarından Selahattin Tayşun’un, Haci, İlhan ve Sertaç’ın söylediği bir birinden güzel şarkılarla gönüllerince eğlenip coştular.

Açılış konuşmasını yapan Rehabilitasyon Merkezi Kurucu temsilcisi Mahmut Haşimoğlu, Öncelikle bizleri yalnız bırakmayıp gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Bizleri bu gecede yalnız bırakmayan Şırnak Özel Altın Palmiye personeline, değerli misafirlerimize ve eğitim neferleri olan öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.. Allahın izni ile eğitim yuvası ve bu öğretmen arkadaşlarımız ile bu 4. Yılımız daha nice nice yıllarda kutlamalar yapacağız" şeklinde Duygularını dile getirdi.

 

Özel Altın Palmiye Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yöneticilerinden Selim Haşimoğlu konu ile ilgili şunları söyledi, "okulumuz aynı zamanda bir fabrikadır, biz bu coğrafyanın çocukları olarak insanları olarak, kendi insanımıza yatırım yapmadığımız sürece ne kültürel nede soyla kalkınmamız söz konusu olamaz ülküsü ile hareket ederek bu yatırımı insana yaptık, daha da önemlisi bizim ayrı bir yaramız olan özürlü kardeşlerimizin rehabilite edilmesi ve topluma kazandırılması adına bu kutsal misyon kazandığımız birkaç kuruştan kesinlikle kat be kat daha fazla “bize” enerji ve güç katmakta. Bu bağlamda bütün çalışanları ile 200’den fazla özürlü kardeşlerimiz ve onların ailelerinin sorunlarını sorunlarımız biliyor, bir çok anlamda elimizden geldiği kadar yardımlarla destek çıkmaya çabalamaktayız. Bizim için önemli olan manadır, öncellikli hedefimiz kesinlikle budur. Bir annenin duası bizim için kutsal bir destek ve manen ayrı bir enerjidir.  Bizim kurumun bünyesinde 60 dan fazla çalışan mevcuttur. 3 servis aracımız ile 200 ailenin her türlü hizmetindeyiz. Onur ve gururla geceli gündüzlü çalışmaktayız. 4. yılını kutladığımız ve bizim için manası ayrı bir olan bu gecemizde bize güç katan bütün davetlilere ayrıca şükranlarımı sunmak isterim. İnşallah, daha fazla özveri ile çalışarak kanayan yarımıza karınca kararınca mehlem olma yolunda daha nice yıllar Allah bize güç verir dileği ile.”Şeklinde düşüncelerini aktardı.

 

 

Bizde Şırnak Express gazetesi çalışanları olarak, insana yatırım yapan ve örnek bir davranış sergileyen Silopi altın palmiye rehabilitasyon merkezi çalışanlarını yürekten kutluyor daha nice yıllara diyoruz.

 

 

 

 

 

        Yorumlanan Haberler

 

        Şırnak'ta Hava Durumu

ŞIRNAK'TA HAVA DURUMU  ŞIRNAK'TA HAVA DURUMU  ŞIRNAK'TA HAVA DURUMU

 

        Yararlı Linkler

T.C.Kimlik Numarası

Emekli Sandığı İşlemleri

Vergi Kimlik No.

SSK İşlemleri

BAĞKUR İşlemleri

Resmi Gazete

 

        Site İçi Arama

 

        Ziyaretçi Sayımız

1925271

 

 
 
 
 

 

Gelişen Şırnak Haber

Adres: Atatürk Mah. Bayındırlık Eski Binası Tel-Faks :+90 486 216 58 88 Merkez / ŞIRNAK - Türkiye
© Copyright Şırnak Haber 2004 Tasarım:Faruk GÜNEŞ

Şırnak Haber